ADOPCJE 


W tym roku planujemy znaczące zmiany w naszej hodowli. Kolejne pokolenie kotów dorasta i czas pozwolić na wczesną emeryturę kilku naszym kotom hodowlanym.

Nowych domków będziemy szukać sukcesywnie od września aż do końca grudnia dla następujących kotów:


Szanowni Państwo,

na początku Nowego Roku, planuję ograniczenie hodowli. Koty są i pozostaną moją wielką pasją i poświęciłam im ostatnie 10 lat. Chciałabym nadal kontynuować pracę hodowlaną, jednak w mniejszym zakresie. Z tego powodu do adopcji będzie kilka z naszych pięknych kotów hodowlanych oraz kotów, które zostały w hodowli w obserwacji hodowlanej i nigdy nie miały kociąt. Szukamy dla nich domów bez małych dzieci, agresywnych psów oraz przede wszystkim domów niewychodzących i bez wychodzących kotów.

Koty są do adopcji odpłatnej. Część z nich ze względu na usposobienie, może trafić do domów, gdzie są już koty lub z jednym z naszych kotów. Inne preferują domy, gdzie będą kocimi jedynakami.

Obecnie do odbioru gotowe są:

Wondergirl - złota pointka o pięknych oczach. Kotka prawie 9 miesięczna. Piękna, ze wspaniałymi niebieskimi oczami. Wonder jest kotem, który będzie przy człowieku, ale wymaga trochę czasu na zaprzyjaźnienie. Ze względu na jej charakter postanowiłam, że kotka będzie dostępna w obniżonej cenie 1600zł, zamiast 2600zł, jak większość naszych kotów. Wonder jest po zabiegu sterylizacji i może opuścić dom.

WONDERGIRL Ars Britannica*PL

BRI ny 21 33 - czarny złoty point , oczy niebieskie, kotka

Kotka po zabiegu wczesnej sterylizacji.

  Status: dostępna / gotowa do odbioru


 Po zakończeniu opieki nad szukającym domku Horacym, do adopcji będzie także Tasminka, kotka cameo 2,5 roczna. Koszt adopcji kotki to 800zł.

 

TASMINKA ARS BRITANNICA*PL

O: IC GB*Templegates Vivaldi [BRI ds 12]

M: Lilly-Princes Tamirras*BE [BRI ds 11]

ur. 12.03.2017, miała 2 mioty, kotka już po kastracji

bri ds 11 - rudy srebrny cieniowany cameo    


W grudniu planujemy sterylizację kotki cameo Zuzi, a w nowym roku po zaplanowanych miotach do adopcji będą także Queenie, Quintessa, Jocelyn oraz Charlie [ najchętniej z Zuzią]. 

Osoby zainteresowane adopcjami bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Zapraszam.